استفاده آرایشگران از سس تبرک یک کیلویی بجای اکسیدان در رنگ کردن مو!

سس مایونز همچنین می تواند به عنوان چسب برای سالادهای سرد مانند سالاد مرغ، ماهی تن یا غذاهای دریایی استفاده شود.

سس های پیچیده تر ممکن است پایه استفاده از آن را با گیاهان و ادویه جات اضافی که در یک قابلمه گرم می شوند، نام ببرند.

در طول سال ها، مصرف کنندگان سس تبرک یک کیلویی و انواع گوناگون آن کاربردهای دیگری برای سس مایونز ایجاد کرده اند.

برخی آن را به سس کچاپ به عنوان سس برای سیب زمینی سرخ کرده ترجیح می دهند که در خارج از ایالات متحده به عنوان چیپس شناخته می شود.

همچنین پس از افزودن مقداری شیرین کننده در میوه های خاص استفاده می شود. یافتن ظروف سس مایونز در کنار سس گوجه فرنگی و خردل در رستوران ها و کافه های اروپایی غیرعادی نیست.

هنگامی که مصرف کنندگان از محدودیت های دنیای آشپزی خارج می شوند، استفاده های شگفت انگیزی برای سس مایونز وجود دارد:

می توان از آن به عنوان یک نرم کننده طبیعی مو استفاده کرد. افراد می توانند مقداری از آن را به موها ماساژ دهند، تقریباً مانند حالت دهنده های معمولی بعد از شامپو.

سپس فرد می تواند سر خود را با کلاه دوش بپوشاند و اجازه دهد سس چند دقیقه روی موها بماند. باید کاملاً آبکشی شود و در نتیجه موهای براق تر و نرم تر باشد.

از سس مایونز می توان به عنوان پاک کننده صورت نیز استفاده کرد. یک فرد می تواند مانند یک صابون پاک کننده عمیق صورت، یک لایه بمالد. بعد از 15 یا 20 دقیقه می توان آن را پاک کرد و صورت را کاملاً آبکشی کرد. روغن و نمک موجود در سس می تواند رطوبت را بازگرداند و ناخالصی ها را از بین ببرد.

در صورت اورژانس آفتاب سوختگی، می توان از سس مایونز سرد روی ناحیه آسیب دیده استفاده کرد. خنکی مایونز باعث کاهش درد می شود و روغن رطوبت مورد نیاز را تامین می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.