اولین سفره یکبار مصرف 50 متری خوراکی تولید شد!!

برای اولین بار، بیش از 100 سال پیش، مجموعه های یکبار مصرف سفره، کارد و چنگال، بشقاب و لیوان شروع به ساخت کردند. آنها در ایالات متحده محبوب شدند.

در اروپا، ظروف پلاستیکی و کاغذی تنها در اواسط قرن بیستم به رسمیت شناخته شدند. اکنون حتی یک تعطیلات در دفتر، یک سفر به طبیعت، یک جشن کودکان نمی تواند بدون سرو وسایل دور ریختنی انجام شود.

معلوم شد که می توانید یک میز جشن را با سفره یکبار مصرف 50 متری و کارد و چنگال پلاستیکی بسیار زیبا سرو کنید و مهماندار کمتر دچار مشکل می شود.

برای میز جشن، تولید کنندگان مجموعه های مختلفی را ارائه می دهند قاشق های رنگی، چاقوها و چنگال ها، بشقاب هایی با تصاویر، لیوان های چند رنگ، شمع ها، لوله های کوکتل، چترهای کاغذی، ظروف میوه و نان و موارد دیگر.

از مزایای سرو با ظروف یکبار مصرف شیک برای تعطیلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بدون نیاز به شستن کوهی از ظروف بعد از تعطیلات؛
  • تمیزی مطلق اقلام مورد استفاده برای خدمت؛
  • کاربردی بودن ظروف هنگام ترتیب دادن تعطیلات در هوای تازه، سبکی و فشرده بودن آن؛
  • ظروف ساخته شده از پلاستیک و کاغذ شکسته یا شکسته نمی شوند؛
  • حضور در کاتالوگ های فروشگاه های اقلام یکبار مصرف در یک مجموعه عظیم؛

تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف و انواع سفره را در رنگ های متنوع با چاپ های موضوعی و ساده و زیبا عرضه می کنند.ظروف یکبار مصرف زیبا در سبک های مختلف طراحی تولید می شوند. گزینه های ارزان تری نیز وجود دارد.

خانم ها اغلب به این فکر می کنند که کدام ظروف بهتر است، پلاستیک یا کاغذ؟ اگر از نقطه نظر ایمنی برای سلامتی نگاه می کنید، باید ظروف کاغذی را ترجیح دهید.

می توانید نوشیدنی های الکلی را در آن بریزید، غذای گرم قرار دهید. در سال های اخیر ظروف کاغذی لمینت شده اند که استحکام آنها را افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.