این روزها فقط با دستکش ایمنی ضد برق می توانید از دستگاه های خودپرداز پول بگیرید

شوک الکتریکی یا تخلیه الکترواستاتیک با خطرات تهدید کننده زندگی برابر است. به همین دلیل است که برای کارگران در تماس با هادی های الکتریکی، استانداردهای PPE EN 60903 یا EN16350 باید انتخاب شود.

فقط دستکش ایمنی ضد برق می توانند خطرات ناشی از طبیعت الکتریکی را تحمل کنند.

آسیب های حرارتی شامل هیپوترمی یا سوختگی اندام ها است. افراد حرفه های مختلف در معرض خطراتی از این قبیل هستند، یک انباردار تولید مواد غذایی، یک نانوا، یک جوشکار، یک کارگر ریخته گری.

دستکش های محافظ مقاوم در برابر سوختن و حرارت آستانه بالا و همچنین مقاوم در برابر قطرات آلیاژهای فلزی بر اساس استاندارد EN 407 تولید می شوند. محافظ دست در برابر یخ زدگی توسط استاندارد EN 511 تنظیم می شود.

خطرات شیمیایی در معرض کارگرانی است که فعالیت های خود را در زمینه بیولوژیکی یا دارویی انجام می دهند. تماس مستقیم با مواد خطرناک می تواند باعث واکنش آلرژیک، تحریک، اگزما یا سوختگی پوست شود.

استفاده از دستکش با علامت EN 374 حداکثر ایمنی را برای دستان کارمندان تضمین می کند اندام ها را از پاشیدن عناصر مضر، نفوذ باکتری ها و ویروس ها به پوست انسان محافظت می کند.

در ساخت دستکش های محافظ مطابق با رده خطر، از مواد خاصی استفاده می شود که قادر به مقاومت در برابر خطرات خاص هستند.

هر دسته از محصولات دارای استاندارد کیفیت خاصی هستند و دارای برچسب هستند. علاوه بر این، پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی باید راحت باشد و در فرآیند تولید اختلال ایجاد نکند.

PPE دست انجماد به افراد اجازه می دهد در محیط های سرد کار کنند و اندام ها را از سرما عایق می کند. این محصولات شامل دستکش های ساخته شده از پشم گوسفند اکریلیک، الاستین تنفسی یا نخ با روکش PVC می باشد.

آنها به طور گسترده ای در تولید مواد غذایی استفاده می شوند، زیرا در برابر یخ زدگی بسیار مقاوم هستند و استفاده از آنها راحت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.