برای تهیه لباس نوزاد باید به کیفیت و جنس آن توجه ویژه ای داشته باشید

وقتی می خواهید بفهمید به چند لباس کودک نیاز دارید و چگونه باید لباس را به رجیستری خود اضافه کنید، باید به چند نکته فکر کنید.

1. به لباسشویی فکر کنید

دسترسی شما به لباس‌های لباس نوزادی شسته شده (و تعداد دفعاتی که واقعاً آن را انجام می‌دهید) تفاوت بزرگی در تعداد لباس‌های کودکی که در دستتان نیاز دارید ایجاد می‌کند.

فهرست ما از ملزومات نوزادان در زیر فرض می کند که شما در طول هفته چند بار لباس بشویید. اگر اینطور نیست، ممکن است به لباس کم و بیش نیاز داشته باشید. در اینجا نحوه تنظیم آمده است:

 • اگر فقط یک بار در هفته قصد شستن لباس‌ها را دارید، اعداد زیر را در دو ضرب کنید .
 • اگر قرار است هر روز لباس بشویید، اعداد زیر را نصف کنید.

2. در مورد سایز لباس نوزاد چه می شود

تعیین اندازه و تعداد قطعات ماهی سوف در هر اندازه برای اضافه کردن به رجیستری می تواند مشکل باشد زیرا پیش بینی اینکه کودک شما در بدو تولد چقدر بزرگ می شود و چقدر سریع رشد می کند دشوار است.

 این نکات را در نظر داشته باشید:

 • بزرگ فکر کن بیشتر مانکن بچه گانه سایزهای نوزادان حدوداً هشت پوند است، بنابراین اگر نوزاد بزرگتری دارید، ممکن است از همان ابتدا به سایزهای 0 تا 3 ماهگی نیاز داشته باشند.

 (و اگر در سمت کوچکتر باشند، به احتمال زیاد فقط برای چند هفته در اندازه نوزادان مناسب خواهند بود.) چند مورد از نوزادان را انتخاب کنید و سپس روی 0-3 ماهگی تمرکز کنید زیرا آن لباس ها تا حدودی برای نوزادان مناسب هستند. 12 یا 13 پوند.

 • مخلوطش کن هر برند کودک در مورد سایزبندی متفاوت عمل می کند. برخی از مارک ها جادارتر هستند و برای نوزادان بزرگتر عالی هستند.

در حالی که برخی دیگر در سمت باریک می دوند و اگر کودک شما بلند و لاغر باشد بهتر عمل می کنند. از آنجایی که قبل از تولد نوع بدن کودک خود را نمی‌شناسید، سعی کنید لباس‌هایی از برندهای مختلف را با هم ترکیب کنید تا گزینه‌های تناسب متفاوتی داشته باشید.

3. منظم بمانید

لباس‌های کوچک و کوچک مبل یافت آباد نوزادان مطمئناً زیبا هستند و مطمئناً به راحتی می‌توان رد پای آنها را از دست داد. سازماندهی کمد لباس کودکتان بر اساس اندازه بهترین راه برای دانستن اینکه چه چیزی در حال حاضر مناسب است و چه چیزی در اندازه بعدی در دسترس دارید در زمان مناسب است.

 • منابع:
  1. How Many Baby Clothes Do I Need

 • تبلیغات: 
  1. عجیب ترین ساعت دنیا را دیده اید!
  2. خواص بی نظیر فلفل دلمه ای برای بدن
  3. قعطی اینترنت سراسری بر اثر جا به جایی کابل ها می باشد
  4. در محیط های اجتماعی از چه نوع پارچه ای استفاده کنیم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.