بلوک سیمانی دیواری در گیلان با رنگ طلایی می باشد

پاتریک روژو، تکنسین از سریب (مرکز مطالعات و تحقیقات در صنعت بتن) جزئیات این ماده ساختمانی بی نظیر را شرح می دهد.

“اولین ویژگی بتن مقاومت بالای آن در برابر فشار و خواص مکانیکی استثنایی آن است. خانه خانوادگی، بسیاری از املاک آن ارتباط مستقیمی با آسایش، سلامت و ایمنی ساکنان محل دارد.

از نظر صرفه جویی در انرژی و عایق صدا و حرارت، بلوک سیمانی دیواری در گیلان دارای جرم و مطابق با استاندارد RT21005 است که به طور طبیعی اختلاف دما را کاهش می دهد.

واقعاً ضد یخ (مقاومت بالا در برابر یخ زدگی) است و تقریباً نسبت به آب و هوای بد غیر حساس می ماند. کیفیت هایی که با انواع عایق های موجود در بازار تکمیل می شود.

بتن یک ماده واقعاً بی اثر، آلودگی هوای محیط را افزایش نمی دهد، بو یا ترکیبات آلی فرار را آزاد نمی کند. با آن، هیچ پدیده ای از تراکم که توسعه میکروارگانیسم ها را تسهیل کند، وجود ندارد.

بتن اولین و مؤثرترین سد در برابر موریانه ها است. مقاومت استثنایی آن در برابر آتش: یک بلوک بتنی 500X200X20 بنابراین 2 ساعت مقاومت در برابر آزمایش آتش نشان می دهد در حالی که استاندارد اعمال شده تنها ¼ ساعت بر روی دیوار باربر است و عدم وجود سموم در صورت افزایش قابل توجه ایمنی خانه های بتنی

واقعاً تعجب آور نیست که با چنین عملکردی، محصولات بتنی عمدتاً بخشی از رویکرد HQE به دلیل کیفیت زیست محیطی و بهداشتی خود هستند.

بلوک

مصرف انرژی بسیار کمی در طول ساخت آن، که نیازی به پخت و پز ندارد (سخت شدن آن کاملاً طبیعی باقی می ماند) و یا برای مسیریابی آن در سایت های مختلف ساختمانی به لطف شبکه های نزدیک شرکت های این بخش که به خوبی در قلمرو ملی توزیع شده اند، به سرعت تضمین می شود.

بتن در پایان عمر خود 100% قابل بازیافت باقی می ماند. سنگدانه هایی که در این لحظه تشکیل می شود و به عنوان مواد غیر آلاینده کلاس 3 در محل دفع زباله در نظر گرفته می شوند، می توانند بدون خطر به عنوان پس انداز استفاده شوند.

دورانی که سایت های بتنی مشکل ساز بودند، گذشته است. امروزه دیگر مشکلی برای خشک شدن با المان های بتنی پیش تنیده پیش ساخته (بلوک یا بلوک بتنی، تیرآهن، لنگه یا کف که با یک برش اره ای ساده در ابعاد مورد نظر قابل تنظیم است) وجود ندارد.

مزیت دیگر این است که سایر مشاغل (مهندس گرمایش، برق، نقاش و لوله کش، نصاب کف و دیوار) که باید در ساخت و ساز دخالت کنند، می توانند با پیشرفت کار، به سرعت در سطوح پایین دخالت کنند.

طراحی محصولات بتنی که تا حد امکان از بریدگی (و در نتیجه ضایعات) جلوگیری می کند و نیاز آبی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، دیگر محل ساخت و ساز را به نقطه سیاه ساخت و ساز بتنی تبدیل نمی کند.

مزیت نهایی که باید شما را در انتخاب راحت کند، هزینه کلی بسیار رقابتی (سرمایه گذاری و بهره برداری) ساخت و ساز بتنی همراه با دوام محصولات (با کاهش تعمیر و نگهداری که می تواند به نگهداری محافظ کاهش یابد: تمیز کردن یا رنگ آمیزی عناصر قابل مشاهده از بیرون ).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.