بودجه شما در انتخاب پارچه مبلی اهمیت زیادی دارد

تعیین بودجه برای مقداری که می خواهید روی پالت مبل خرج کنید احتمالاً بهترین مکان برای شروع است زیرا این انتخاب پارچه شما را تعیین می کند.

مبل‌های بسیار زیبا و ارزان‌تری وجود دارد (راهنمای خرید مبل مقرون‌به‌صرفه ما را برای اثبات این موضوع بررسی کنید) و می‌توانید آن‌ها را در برخی پارچه های واقعاً لوکس مانند مخمل تهیه کنید.

اما توجه داشته باشید که با یک مبل ارزان تر با پارچه نساجی بروجرد ، انتخاب رنگ شما ممکن است به تعداد انگشت شماری محدود شود، در حالی که اگر بودجه بیشتری دارید و مبل شما سفارشی ساخته می شود، معمولا صدها پارچه و رنگ برای انتخاب وجود دارد، به علاوه می توانید سفارش دهید.

پارچه مبلی

قبل از خرید نمونه برداری کنید تا بررسی کنید که از انتخاب پارچه مبلی ترک راضی هستید. نحوه استفاده از مبل تا حدی انتخاب پارچه را تعیین می کند. آیا مبل شما در اتاق شلوغی می‌نشیند که در آن سرگرم می‌شوید – و به ناچار شراب در آنجا ریخته می‌شود؟ یا بی سر و صدا یک دفتر خانه را اشغال می کند؟

به عنوان مثال، ترکیب های لوکس و بافت دار با پشم، برای اتاق هایی که به ندرت استفاده می شوند مناسب هستند. اگر بچه یا حیوانات خانگی دارید، پارچه نخی صاف بهترین است، زیرا در صورت نیاز می توان آن را شست.

پارچه‌های بادوام، مانند پارچه‌های مخملی یا ترکیبات میکروفیبر، بر خلاف پارچه‌های سخت مانند مخمل یا شنل، در اتاق نشیمن به خوبی کار می‌کنند.

اگر به‌دنبال پارچه مبلی جدید هستید که فقط برای شما استفاده شود – مثلاً در یک کتابخانه یا دفتر کار خانگی – پس به چیزهای لوکس بپردازید. به یک پارچه نخی با نخ بالا، یک مبل چرمی یا یک مبل مخملی فکر کنید

 • منابع:
  1. Sofa fabrics: 12 tips for choosing the best upholstery for your furniture
 • تبلیغات: 
  1. چای سیاه جایگزینی برای قهوه یا نوشیدنی های انرژی زا
  2. خواص آرد کیک کنجد سیاه خام برای کاربردهای غذایی
  3. با مصرف قارچ می توانید بیماری کیسه صفرای خود را درمان کنید
  4. کنجد ارده گیری دارای مقادیر زیادی استرهای لینولئیک است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.