تاثیر استفاده از کارتن مقوایی کادویی بر سبک وزن بودن هواپیما!!

بسته بندی های بدون هوا نیز موجود است که می تواند به حفظ کیفیت غذا و همچنین از بین بردن آلودگی کمک کند. این جعبه ها استحکام بالایی دارند و به راحتی نمی شکنند.

بنابراین، می توانید با کارتن مقوایی کادویی مقاوم و یا پلاستیکی چیزها را در شرایط سخت در این جعبه ها ذخیره کنید.

یکی دیگر از مزایای جعبه های بسته بندی پلاستیکی این است که می توانید محصولات خود را در جعبه های پلاستیکی از همه جهات به نمایش بگذارید بدون اینکه حتی در بسته بندی را باز کنید.

جعبه های پلاستیکی سبک و انعطاف پذیر هستند. همچنین می توانید به راحتی روی این جعبه ها روکش بزنید و ظاهر آن ها را زیباتر کنید.

برخلاف تصور بسیاری از مردم، جعبه های پلاستیکی را می توان بازیافت کرد. علاوه بر این، تولید پلاستیک در مقایسه با سایر مواد، زمان و انرژی کمتری می برد. و بهترین ویژگی جعبه های پلاستیکی مقرون به صرفه بودن آنهاست.

جعبه‌های سفت یا ست‌آپ نوعی جعبه هستند که برای بسته‌بندی محصولات گران‌قیمت و لوکس مانند آیفون و ساعت‌های رولکس استفاده می‌شوند.

این جعبه ها بسیار بادوام هستند و ظاهری درجه یک دارند. جعبه از مقوای بسیار متراکم ساخته شده است که ضخیم تر از مقوای مورد استفاده برای یک کارتن تاشو استاندارد است.

ناگفته نماند که جعبه های سفت و سخت نسبت به جعبه های مقوایی و راه راه گران هستند. آنها به نصب ماشین آلات عظیم نیاز ندارند و اغلب دست ساز هستند و بنابراین گران هستند.

همچنین از آنجایی که قابل جمع شدن نیستند، حجم بیشتری دارند و هزینه حمل و نقل بیشتری را متحمل می شوند.

جعبه‌های سفت و سخت بیشتر برای جواهرات، وسایل، لوازم آرایشی و سایر اقلام لوکس استفاده می‌شوند.

بسته بندی نئوپان بیشتر برای اقلام الکترونیکی، پزشکی، آرایشی و بهداشتی و غذا و نوشیدنی استفاده می شود.

این جعبه ها از کاغذ بازیابی شده ساخته شده اند و به راحتی قابل برش و تا زدن هستند. این جعبه ها یکی دیگر از گزینه های بسته بندی مقرون به صرفه برای محصولات شما هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.