درب فایبرگلاس ارزان شیک رنگی

هیچ چیز به اندازه یک درب ورودی شیک نمی تواند نمای ساختمان را دگرگون کند‌. تولید کنندگان درب های ورودی ساختمان هم به خوبی از این امر مطلع هستند و به همین دلیل توجه زیادی به طراحی این محصولات، دارند. نتیجه این توجه، باعث تغییر دائمی در مدل های عرضه شده از درب های فایبر گلاس و تنوع زیاد آن ها در بازار شده است‌‌. از این رو مطمئنا مدل های زیادی برای خرید پیش روی شما، قرار دارد. درب فایبرگلاس یکی از مدل های ارائه شده بوده که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. یک درب فایبرگلاس ارزان می تواند به اندازه نمونه های گران قیمت، کارایی داشته باشد و به همین دلیل، محصول ارزان و درجه یکی پیش روی شما خواهد بود.

درب فایبرگلاس ارزان شیک رنگی

خرید درب فایبرگلاس

خرید درب فایبرگلاس درب های فایبر گلاس ظاهری بسیار شبیه درب های چوبی دارند و شما به عنوان یک مصرف کننده عادی، به سختی می توانید این درب ها را از مدل های چوبی این محصول، تشخیص بدهید. به طور کلی درب های چوبی جزو شکیل ترین و پر طرفدارترین مدل های درب ورودی می باشد که سال ها است در مد قرار داشته و همواره به عنوان یک گزینه شیک از آن یاد می شود.

اما باید توجه داشته باشید که چوب یک ماده اولیه گران قیمت است و ضمنا استفاده زیاد از آن می تواند آسیب زیادی به طبیعت وارد کند. به همین دلیل، همه مصرف کنندگان توان خرید یک درب چوبی را نخواهند داشت و ضمناً تولید آن ها با توجه به شرایط گفته شده چندان مناسب نمی باشد. از این رو تولید کنندگان درب های ورودی تصمیم به طراحی محصول گرفتند که ظاهری بسیار شبیه به درب های چوبی داشت اما با استفاده از مواد اولیه دیگری، تولید می شد.

نام این درب ها همان طور که بار ها هم اشاره شد، درب های فایبر گلاس نام دارد. طراحی این درب ها به شکلی است که بخش اصلی درب از جنس مواد اولیه با کیفیت و بسیار مقاوم است بر روی آن لایه ای قرار می گیرد که حالتی مانند چوب دارد. خرید این محصولات با توجه به ویژگی های گفته شده‌ می تواند خرید بسیار خوب و با کیفیتی باشد.

درب های فایبر گلاس در نمونه های مختلفی تولید می شود که در طراحی آن ها از شیشه و مواد بسیار مختلفی استفاده شده است‌‌. از این رو باید قبل از خرید به خوبی بدانید که کدام یک از مدل های این محصولات را می خواهید. هر یک از این محصولات دارای مزیت های خاص خود می باشند برای مثال درب های فایبرگلاس دارای شیشه، طرح های بسیار زیباتری دارند اما امنیت آن ها کمتر می باشد.

همان طور که می بینید هر یک از این محصولات مزیت ها و معایب و خاص خود را داشته و به همین دلیل باید خودتان تصمیم بگیرید که کدام یک از این مدل ها، برای شما بهتر است. تنوع زیادی در اختیار شما قرار گرفته است و از این رو می توانید بدون محدودیت و براساس نما ساختمان و شرایط خود، یک درب مناسب را انتخاب کنید‌.

درب فایبرگلاس کرج

درب فایبرگلاس کرج درب فایبرگلاس کرج به صورت چند لایه و با ظاهری بسیار زیبا، طراحی می شود. این محصول با کمک مواد اولیه درجه تولید و در رنگ و طرح های متنوع، به بازار عرضه می شود. از طریق بسیاری از نمایندگی های فروش درب های ورودی، می توانید درب فایبر گلاس کرج را خریداری کنید.

این محصول جزو نمونه های باکیفیت بازار بوده و به همین دلیل از طریق بسیاری از نمایندگی های فروش در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. البته انتخاب یک مرکز می تواند تاثیر زیادی بر طرح و کیفیت خریداری شده این محصولات دارد. قیمت درب کرج مناسب بوده و برای خرید گزینه به صرفه و کاملا با کیفیت و درجه یکی می باشد.

درب فایبرگلاس رنگی

درب فایبرگلاس رنگی درب فایبرگلاس رنگی، طرح بسیار متفاوت تری از مدل های قدیمی دارد و از این رو جزو مدل های بروز و پر طرفدار، شناخته می شود. به طور کلی رنگ بیشتر درب های ورودی تیره می باشد چرا که تولید کنندگان بیشتر چنین مدل هایی را انتخاب می کنند و از این رو مصرف کنندگان انتخاب های زیادی، پیش روی خود ندارند.

اما درب های فایبرگلاس این چنین نبوده و با تنوع رنگی زیادی عرضه می شود. رنگ های روشن و بسیار جذابی در این بخش دیده می شود که انتخاب آن بستگی به سلیقه مصرف کنندگان دارد. این محصولات به خوبی رنگ گرفته و با رنگ بندی های کاملا جدید و بسیار زیبا به بازار عرضه می شوند از این رو جزو مدل های بسیار با کیفیت و زیبا بازار، به شما می روند.

هر ساختمان نما و رنگ خاص خود را داشته و از این رو نمی توان برای همه این درب ها، از یک رنگ و طرح استفاده کرد. نیاز است تا درب انتخاب شده با سایر اجزای ساختمان، هماهنگ باشد. به همین دلیل وجود تنوع در درب های ورودی بسیار مهم می باشد. اگر درب ورودی تنوع زیادی به لحاظ رنگ نداشته باشد، نمی تواند نیاز های مصرف کنندگان را پاسخ گو باشد.

به همین دلیل تولید کنندگان درب های فایبر گلاس دیگر این محصولات را با رنگ بندی گذشته به بازار عرضه نمی کنند و در آن ها تنوع بیشتری به کار برده اند. این موضوع انتخاب آن ها را ساده تر از گذشته کرده و به مصرف کنندگان انتخاب های بیشتری داده است.

درب فایبرگلاس پارکینگ

درب فایبرگلاس پارکینگ درب های فایبر گلاس هم برای ورودی ساختمان و هم برای ورودی محیط منزل، طراحی می شوند. طبیعی است که طراحی این محصولات با هم تفاوت داشته باشد‌. درب های طراحی شده برای پارکینگ جزو همان درب های ورودی است و عمدتا در سایز های بزرگتری هم طراحی می شوند‌.

این درب ها امروزه هم به صورت دستی و هم به صورت ریموت دار تولید می شوند که البته باید اشاره کرد که مدل های دستی دیگر کمتر طرفدار دارند و درب فایبر گلاس پارکینگ ریموت دار خصوصا برای ساختمان ها و مجمتع های چند طبقه، بیشتر، انتخاب می شوند.

این مدل، جزو پر فروش ترین انواع درب پارکینگ است که دارای طراحی های بسیار زیبایی می باشد. البته علاوه بر طراحی زیبا، این محصولات دارای دوام زیادی هم می باشند و از این رو انتخاب بسیار مناسبی برای ورودی ساختمان هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.