دستگاه فتوکپی اچ پی مکان جاسازی نامه های محرمانه دولت بود!

دستگاه‌های کپی تقریباً در قلب همه مشاغل در سراسر بریتانیا قرار دارند. آنها ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند که به بهبود جریان کار و کارایی در محل کار کمک می کند.

انواع دستگاه‌های فتوکپی نظیر دستگاه فتوکپی اچ پی به‌طور پیوسته تکامل یافته‌اند تا به دستگاه‌های پیشرفته‌ای تبدیل شوند که می‌توانند علاوه بر فتوکپی، طیف وسیعی از ویژگی‌ها را نیز ارائه دهند.

وظیفه اصلی دستگاه فتوکپی تولید کپی کاغذی از یک سند است. اکثر دستگاه‌های فتوکپی از فناوری لیزر استفاده می‌کنند، فرآیندی خشک که از بارهای الکترواستاتیکی روی گیرنده‌های حساس به نور برای انتقال تونر روی کاغذ برای تشکیل تصویر استفاده می‌کند. روند کامل فتوکپی را می توان با جزئیات بیشتر در اینجا بررسی کرد.

ویژگی های یک فتوکپی دستگاه فتوکپی می تواند دستگاه های تمام رنگی یا تک باشد. اگر فقط نیاز به بازتولید اسناد تایپ شده با لوگوهای ساده و بدون عکس دارید، به احتمال زیاد ممکن است فقط به یک دستگاه مونو نیاز داشته باشید.

اما اگر می خواهید فتوکپی هایی تولید کنید که شامل آرم ها، تصاویر و عکس های پیچیده باشد، یک دستگاه فتوکپی رنگی می تواند سودمند باشد.

دستگاه‌های فتوکپی مدرن می‌توانند چیزی بیش از فتوکپی ارائه دهند، بلکه دستگاه‌های چند منظوره هستند که اسکن و چاپ را به صورت استاندارد با گزینه فکس نیز ارائه می‌دهند.

اینها نه تنها باعث صرفه جویی در فضای اداری می شوند زیرا در یک دستگاه ترکیب می شوند، بلکه در هزینه نیز صرفه جویی می کنند زیرا شرکت ها مجبور نیستند روی چندین دستگاه سرمایه گذاری کنند، تونر برای راه اندازی هر دستگاه و برق برای تامین انرژی آنها نیز.

یکی از مفیدترین ویژگی های دستگاه فتوکپی قابلیت تغییر اندازه است. می توانید یک تصویر بزرگ را به اندازه کوچکتر کاهش دهید، بنابراین در یک سند با اندازه حرف جا می شود. علاوه بر این، می توانید صفحات متنی را با فونت کوچک بزرگ کنید تا به راحتی قابل خواندن باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.