دفتر فنری 50 برگ در نمایشگاه کتاب برلین بیشترین فروش را داشت

یادداشت برداری بدون صفحه می تواند به دانش آموزان کمک کند تا یاد بگیرند که چگونه افکار خود را سازماندهی کنند و ارزیابی یادگیری را برای معلمان آسان تر کند.

استفاده از دفتر فنری 50 برگ و یا با تعداد برگ های بیشتر دفترهای 100 یا 200 برگ می تواند بسیار کمک کننده به معلمان باشد.

همه ما بارها و بارها آن را در طول سال همه‌گیر مشاهده کردیم: در مواجهه با یادگیری از راه دور و ترکیبی، دانش‌آموزان ساعت‌ها را در تمام طول روز و هر روز به iPad و Chromebook متصل می‌کردند.

در حالی که خوشبختانه چنین فناوری امکان یادگیری آنلاین را فراهم می کرد که یک دهه پیش غیرقابل تصور بود، زمان بیش از حد صفحه نمایش با مجموعه ای از اثرات مضر مرتبط است.

در تلاش برای بازیابی تعادل بین یادگیری دیجیتال و آنالوگ، از دانش‌آموزان می‌خواهم که در سال آینده از دفترچه‌های کاغذی استفاده کنند. دفتر های کاغذی می توانند به جلب توجه جوانان از صفحه نمایش کمک کنند و مزایای آموزشی متعددی را ارائه می دهند.

استفاده از دفترچه یادداشت دانش آموزان را وادار می کند تا در سازماندهی و ارائه یادداشت های خود دقت بیشتری داشته باشند.

بسیاری از برنامه‌ها راه‌هایی برای ایجاد و مدیریت یادداشت‌ها ارائه می‌کنند، اما من متوجه شده‌ام که استفاده از دفتر مسئولیت بیشتری را بر عهده دانش‌آموزان می‌گذارد تا روشی را پیدا کنند، سازگار کنند و به آن پایبند باشند.

علاوه بر این، وقتی دانش‌آموزان یک سیستم یادداشت‌برداری را که می‌تواند سازماندهی شده نگه دارد را تمرین می‌کنند، مهارتی مادام‌العمر ایجاد می‌کنند که می‌تواند به آنها در پردازش و رونویسی کارآمد داده‌ها و حقایق کمک کند، که برای انواع حرفه‌ها مرتبط است.

من قصد دارم شاگردانم را در سیستم یادداشت برداری کرنل مربیگری کنم تا بتوانند به طور مداوم مطالب اولیه از سخنرانی ها و سوالات را سازماندهی کنند.

همچنین با آنها در میان می گذارم که چگونه دست خط، خوانایی، و حتی زیبایی شناسی اهمیت بیشتری هنگام نوشتن در دفترچه یادداشت می کنند و آنها را تشویق می کنم تا نمادها یا تکنیک های کوتاه نویسی را برای گرفتن سریع اطلاعات از سخنرانی های سریع یا نمایش های اسلاید توسعه دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.