دوش تلفنی ساده با قابلیت پخش موسیقی در هنگام دوش گرفتن به بازار می آید

لازم است بدانید که نه تنها تجربه فیزیکی قطرات آب که پوست را ماساژ می دهند، بلکه جنبه بصری اتاق نیز به آرامش کامل کمک می کند.

با هماهنگی زیبایی شناختی، فضا همچنین می تواند ذهن ما را آرام کند، که با هیچ ناهماهنگی آشکار نخواهد شد و به همین دلیل است که تاکید فقط روی سر دوش نیست، بلکه بر روی اشکال دلپذیر و جاودانه نیز تاکید می شود.

این که آیا دوش تلفنی ساده مربع، گرد، ترکیب آنها یا سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل را ترجیح می دهید یک موضوع کاملا شخصی است و همچنین تنظیم رنگ.

شما می توانید بر روی کروم کلاسیک شرط بندی کنید، اما در منو پیدا خواهید کردهمچنین طرح های سفید، مشکی، برنجی، استیل ضد زنگ، مات یا براق و تنوع رنگی و ترکیبی از آنها.

دبی آب یک سر دوش استاندارد که حالت صرفه جویی در مصرف انرژی ندارد 12-18 لیتر در دقیقه است.

آمارها نشان می دهد که مصرف کننده متوسط ​​سالانه تا 12000 لیتر آب مصرف می کند که به معنای هزینه های بیش از 80 یورو برای هر نفر است.

با یک خانواده چهار نفره، هزینه سالیانه می تواند بسیار زیاد شود. همچنین به همین دلیل توصیه می شود انواعی با عملیات اکولوژیکی در نظر گرفته شود که در آن مصرف آب را می توان به کمتر از 6 لیتر در دقیقه کاهش داد.

فناوری مدرن صرفه جویی قابل توجهی در آب را تضمین می کند، اما بدون تأثیر منفی بر خود تجربه.

هنگام انتخاب سر دوش، لازم نیست فقط روی دوش دستی متصل به شیر آب با شلنگ دوش تمرکز کنید.

شما همچنین می توانید سر دوش را انتخاب کنید که محکم به سقف یا دیوار ثابت شده باشد یا مستقیماً در سقف ادغام شود.

سر دوش‌ها معمولاً از نظر اندازه بزرگ‌تر هستند و تجربه‌ای شدیدتر را ارائه می‌دهند. در اینجا نیز می‌توانید بین یک یا چند جریان، که معمولاً با دکمه روی دوش تغییر می‌کنند یا با فرمان مستقیم روی شیر، یکی را انتخاب کنید.

یک نسخه ویژه ستون یا پانل دوش است که معمولاً با جت های ماساژ جانبی غنی شده است. نتیجه یک عنصر حمام با طراحی جالب است که از نظر عملکردی و زیبایی شناختی تا کوچکترین جزئیات هماهنگ شده است. یک دوش دستی نیز وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.