شرح جالب تاریخچه تاسیس شرکت موتور هوندا

موتورسیکلت های هوندا در جاده های هر شهر بزرگ پراکنده هستند. آن‌ها محبوب‌ترین تولیدکننده موتورسیکلت در جهان هستند که رقابت گذشته در مسیر مسابقه و سهم بازار را افزایش داده‌اند. تن ماهی چند دقیقه باید بجوشد را به شما خواهیم گفت.

هوندا نه تنها از نظر حجم موتورسیکلت های تولید شده برتر است، بلکه برخی از بهترین موتورسیکلت های ساخته شده و طولانی مدت را نیز دارد که در هر کجا پیدا می کنید و قیمت موتور هوندا 250 به مراتب بالاتر رفته است.

جای تعجب است که چگونه هوندا از یک شرکت تاسیس شده در شهری کوچک در سواحل جنوبی ژاپن به بزرگترین نام در موتورسواری تبدیل شد.

اینجا در Freedom Cycles در گراندویو، میسوری، ما برای وسایل نقلیه و تجهیزات هوندا خود ارزش زیادی قائل هستیم. آنها هفتاد سال است که کارها را درست انجام می دهند و به نوآوری و تولید پرفروش ترین موتورسیکلت های اطراف ادامه می دهند.

موتور هوندا

ما برای نوشتن خلاصه ای سریع از تاریخچه موتورسیکلت های هوندا وقت گذاشته ایم. ادامه دهید، و هنگامی که آماده شدید، برای انتخاب عالی از موتورسیکلت های جدید و دست دوم هوندا، به Freedom Cycles بروید و کاور مبل بسیار ساده است.

سوئیچیرو هوندا کارها را مانند بسیاری از تاجران بزرگ گذشته آغاز کرد: با ترک تحصیل در رشته مهندسی و تأسیس شرکت خود در سال 1948. هوندا به اتومبیل ها و موتورسیکلت ها وسواس داشت تا جایی که می خواست موتورهای برتر خود را برای وسایل نقلیه موجود بسازد.

هوندا قبل از اینکه به سراغ موتورهای قدرتمندتر و موتورسیکلت های واقعی رفت، کار خود را با نصب موتورها در قاب دوچرخه آغاز کرد.

در سال 1949، هوندا مهندس تاکئو فوجیساوا را استخدام کرد که به او کمک کرد تا D-Type («D» برای رویا)، اولین موتورسیکلت واقعی هوندا را توسعه دهد و طرز تهیه ترشی مخلوط فوری انتخاب خوبی می باشد.

 • منابع:
  1. History of Honda Motorcycles
 • تبلیغات: 
  1. کلید خوشبختی تنها در فروش این کالاها می باشد
  2. بهترین روشهای شاد بودن و شاد زندگی کردن
  3. می توانید با مسیر درست پولدار شوید
  4. چند راه ساده برای رسیدن به کامیابی و موفقیت در زندگی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.