فروش کابل پارس صنعت رسانا در شهرهای بزرگ جهان خبر ساز شد

بسیاری از محققین در انتخاب سطح مقطع بهینه کابل های برق (CSA) و کابل پارس صنعت رسانا با در نظر گرفتن عوامل موثر در تلاش برای دستیابی به حداقل هزینه تلاش می کنند.

مدل پیشنهادی در الگوریتم های متعددی را معرفی می کند که نقشه ها را در یک ساختار درختی تجزیه و تحلیل می کند. در ، یک روش بهینه سازی برای ساخت کابل توسعه داده شد، و برای فناوری طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) کاربرد دارد.

تحقیقات انجام شده در سه روش را برای محاسبه توان کابل معرفی می‌کنند: روش کتاب سیاه، جدول‌های توان کابل IEEE 835 که اشکالات زیادی در کاربردهای خود دارند و روش سوم مبتنی بر روش نهر مک‌گراث.

کار دیگری که اخیراً منتشر شده  توضیح می دهد که چگونه می توان بهترین وسعت کابل را با در نظر گرفتن جنبه های اقتصادی و عدم قطعیت پارامترهای تأثیرگذار توسط یک الگوریتم مبتنی بر روش بهینه سازی اکتشافی و رویکرد احتمالی (مونته کارلو) پیدا کرد.

مرجع.یک الگوریتم بهینه برای به دست آوردن هادی کابل برق CSA و ابعاد یک پس‌پر اصلاحی با در نظر گرفتن سرمایه‌گذاری اولیه و هزینه‌های جاری در طول عمر کابل با استفاده از الگوریتم‌های ژنتیک ارائه می‌کند.

محققان در ، یک روش بهینه‌سازی (بهینه‌سازی ازدحام ذرات) را برای تعیین فاصله بهینه کابل برق و CSA لایه بستر مستطیلی شکل FTB و رقابت امپریالیستی (ICA) با لایه‌ی مصنوعی اعمال می‌کنند.

الگوریتم‌های بهینه‌سازی کلنی زنبور عسل برای تعیین حداکثر آمپاکیت آرایش کابل‌های برق موازی در ، مراحل انتخاب یک اندازه کابل برق مناسب بر اساس استانداردهای مختلف فرموله شد.

IEC، NEC، BS و IEEE. کار مهم دیگری  پیشنهاد می‌کند که انتقال نیرو در کابل‌های برق زیرزمینی برای دانشجویان فارغ‌التحصیل برق بر اساس کابل برق با برنامه شبیه‌سازی رابط گرافیکی کاربر متلب (GUI) آموزش داده شود.

برنامه رابط کاربری گرافیکی همچنین در بسیاری از برنامه ها مانند  برای نظارت بر برنامه ایمنی رایانه شخصی استفاده می شود.

مدل ارائه شده در [38] یک روش توسعه را با استفاده از شبیه سازی های برنامه گذرا و تحلیل الکتریکی (ETAP) برای کاهش افت ولتاژ و تلفات با افزایش CSA 2-3 برابر CSA اولیه نشان می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.