مردی با خوردن کشمش پلویی طلایی حافظه اش را از دست داد

کشمش پلویی طلایی یک گزینه مناسب برای کودکان و والدین است که خوشمزه و مغذی است. و چون طعم بسیار خوبی دارند و خوردن آنها آسان است، یک میان وعده عالی درست می کنند. کشمش غذای چسبناکی است، بنابراین مهم است که هنگام خوردن کشمش مراقب دندان‌های کودک خود باشید.

علاوه بر مراقبت های معمول دندانپزشکی هر روز صبح و قبل از خواب، ممکن است بخواهید دندان های کودک خود را مسواک بزنید و نخ دندان بکشید یا بعد از خوردن کشمش، آنها را با آب بشویید، به خصوص اگر اغلب تکه های کوچکی از کشمش را در بین دندان هایش می بینید.

اگر نگران هستید، با دندانپزشک فرزندتان برای مشاوره صحبت کنید. برخی از کودکان بیشتر از بقیه مستعد ابتلا به پوسیدگی هستند و در برخی موارد ممکن است توصیه های اضافی برای این کودکان داشته باشند.

چه چیزی سلطان ها را از نظر رنگ و طعم از کشمش متمایز می کند؟ انگور به دلیل دارا بودن ویتامین و اسید آلی بالا به «میوه خدادادی» معروف است. انگور همچنین نمادی از باروری است.

کشمش

با رسیدن انگور، مقدار قند موجود در آن افزایش می یابد، در حالی که میزان اسیدیته آن کاهش می یابد. هنگامی که انگور خشک به پتانسیل کامل رسیدن خود رسید، میزان قند آن به حداکثر می رسد و میوه هم طعم شیرین و هم ترش به خود می گیرد. به همین دلیل است که انگور به عنوان یک میوه پاییزی شناخته می شود.

اکثر ترکیبات طعمی که در انگور خشک یافت می شود اسیدهای تارتاریک و مالیک هستند و انگور خشک نیز منبع عالی آنتی اکسیدان هایی مانند رسوراترول است که برای سلامتی مفید است.

این میوه هزاران سال است که در سراسر جهان پرورش داده می شود و در تولید آبجو و کشمش به میزان بیش از هشتاد درصد استفاده می شود.

مطالعه آثار هنری، اساطیر و انجیل نشان می دهد که انگور خشک پیوند فرهنگی عمیقی دارد و همراه با نقوش زینتی به طور گسترده از شرق به غرب پراکنده شده است. این امر به ویژه در مورد کتاب مقدس پیدایش صادق است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.