مردی که با استفاده از ایزوگام فروز شرق همسر خود را به قتل رساند

بار رطوبت خارجی به شدت به اقلیم و روش های ایمنی رطوبت در سایت ساختمان بستگی داردو با استفاده از ایزوگام فروز شرق می توانید از رطوبت جلوگیری کنید.
پانل های دیواری پیش ساخته معمولاً در داخل خانه ریخته گری و عایق بندی می شوند و قبل از نصب از باران محافظت می شوند
 پس از نصب، پانل ها در معرض آب و هوای بیرونی قرار می گیرند و میزان رطوبت به دست آمده ساختمان بستگی به آب و هوا دارد.
 سطح بیرونی پانل دیواری از پیش عایق شده در معرض باران ناشی از باد قرار نمی گیرد.
 با این حال، پانل ها اغلب رطوبت ناشی از نشت آب باران را در برخی از قسمت های ساختمان قبل از اینکه پوشش آب بند باشد جذب می کنند.
خطر رشد قالب بین عایق و بتن صرف نظر از مواد عایق ناچیز است.
ویتانن (2004) نشان داد که مواد عایق در تماس مستقیم با بتن، سطوح رطوبت نسبی بالا را برای ماه‌ها (>97% RH-98% RH) تحمل می‌کنند، اگر هیچ ترکیب زیست تخریب‌پذیری مانند گرد و غبار اره بین لایه‌های مواد وجود نداشته باشد.
با توجه به کیفیت هوای داخل ساختمان، همچنین باید در نظر داشت که بخشی از سازه در تماس مستقیم با فضای داخلی باشد یا احتمال نشت هوا به داخل وجود داشته باشد ( Viitanen et al., 2015)
در این منظر، عایق بیرونی دیوار بتنی مهم ترین بخش در هنگام در نظر گرفتن خشک کردن پانل دیوار بتنی نیست. در مقابل، نشان داده شده است که مصالح تکمیلی با سازه های بتنی به اندازه کافی خشک نشده باعث مشکلات هوای داخل ساختمان شده است ( Björk et al., 2003 ; Sjöberg and Ramnäs, 2007 ).
بیورک و همکاران (2003) نشان داد که قلیاییت در بتن مرطوب می تواند باعث تخریب برخی از اجزای چسب یا فرش شود و بر اساس Sjöberg و Ramnäs (2007) ، بزرگترین منبع ترکیب آلی فرار در انبار ساختمان در کشورهای شمال اروپا است.
سیستم های کفپوش (پلی وینیل کلرید یا مشمع کف اتاق) است که به بستری که رطوبت آسیب دیده یا بتن به اندازه کافی خشک نشده است متصل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.