ملکه الیزابت با پودر لباسشویی با ذرات طلا لباسهایش را می شست

یکی از انواع پودر لباسشویی مورد استفاده پودر لباسشویی super white  است که به طور کلی با ملایمت برای چشم و پوست، سمیت بسیار کم، زیست تخریب پذیری، پایداری بهتر کف و حلالیت در آب، امولسیون شدن، تحمل نمک، پایداری دما، مقاومت در برابر آب سخت و تخریب در اثر اکسیداسیون و کاهش و شوینده خوب مشخص می شوند.

1-4 خواص فیزیکوشیمیایی آنها ناشی از ساختار مولکولی است، مانند تعداد و طول زنجیره های آبگریز، ماهیت و تعداد گروه های سر باردار، و فاصله های باردار بین گروه های سر با بار منفی و مثبت.

محتوای گروه های آب دوست با بار منفی و مثبت در گشتاورهای دوقطبی بالا برای عوامل فعال آمفوتریک با هیدروفلیسیت های متوسط بین سورفکتانت های غیریونی و یونی اثر دارد.6 به دلیل این خواص مفید، ترکیبات زویتریونی اغلب با سورفکتانت های آنیونی یا کاتیونی در بسیاری از محصولات خانگی ترکیب می شوند.

کمپلکس با سورفکتانت های آنیونی در صنعت حائز اهمیت است همه برنامه ها در حال حاضر آنیونیک ها به دلیل خاصیت شستشوی خوب و کف کنندگی، مواد اصلی مورد استفاده در شوینده ها هستند و علاوه بر این، زوئیتریونیک ها می توانند به عنوان تقویت کننده موثر با آنها عمل کنند.

مطالعات بر روی خواص مختلف مخلوط های سورفکتانت یونی و غیر یونی مخلوط به طور گسترده در ادبیات نشان داده شده است.

گروه مهمی از سورفکتانت‌های زوئیتریونی بتائین‌ها هستند که تولیدکنندگان از آنها به‌عنوان تقویت‌کننده در نرم‌کننده‌ها یا شامپوهای مو استفاده می‌کنند، زیرا توانایی آن‌ها در تثبیت کف دارند. )

به دلیل فعالیت بالای آنها در سطح مشترک. 11-13 در بین بتائین ها، سولفوبتائین هایی که دارای گروه های سولفونات و آمینه در ساختار خود هستند قابل تشخیص هستند.

چندین زیرگروه با طول و ساختار زنجیره هیدروکربنی مختلف وجود دارد که مرکز آمونیوم چهارتایی را از گروه سولفونات جدا می‌کند. سولفوبتائین‌ها فعالیت سطحی بالایی از خود نشان می‌دهند و دارای خواص آمفوتریک در تمام مقادیر pH هستند، و بنابراین قادر به جذب روی سطح باردار در تمام مقادیر pH بدون نیاز به pH هستند.

ایجاد یک لایه آبگریز.15 طبق ادبیات، آنها در بسیاری از صنایع مربوط به پارچه، چسب، لخته ساز، پوشش، پخش کننده، کلوئیدهای محافظ، شامپو، نرم کننده مو، مواد شوینده و غیره استفاده می شوند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.