ملکه الیزابت با گلاب ربیع اصفهان در روز عروسی خود دوش گرفت

“آیا گلاب پوست را سفت می کند؟” اگر فکر می کنید، باید بدانید که گلاب پیری را کند می کند. گلاب حاوی مواد شیمیایی خشن نیست و به لطف محتوای آنتی اکسیدانی بالایی که دارد، پوست شما را سفت می کند و آن را سالم نگه می دارد.

از ایجاد آکنه و آکنه جلوگیری می کند، زیرا از حذف چربی اضافی روی پوست و رشد باکتری ها جلوگیری می کند.

گلاب ربیع اصفهان مخصوصاً برای از بین بردن پف زیر چشم مفید است.

پس از مدتی نگهداری گلاب در یخچال می توانید آن را روی پنبه فشار داده و روی چشمان خود قرار دهید. پس از این روند خواهید دید که بازداشت های شما به حالت عادی باز می گردد.

هنگامی که با آب لیمو برای از بین بردن آکنه و لکه های تیره استفاده می شود، فواید زیادی دارد. گلاب مناسب برای استفاده در پوست های حساس قرمزی و سوزش را برطرف می کند.

اسپری گلابی که در کیف خود حمل می کنید راهی عالی برای شاداب نگه داشتن پوست شما در طول روز خواهد بود. گلاب به بازسازی پوست کمک می کند.

به دلیل اثر خنک کنندگی و تسکین دهنده آن در بیماری های پوستی مانند اگزما و پسوریازیس مفید است. گلاب روند بهبودی در آفتاب سوختگی را تسریع می کند و پوست را تسکین می دهد.

گلاب

گلاب را می توان به روش های مختلف به عنوان یک تونیک برای پوست و به عنوان لوسیون استفاده کرد. بنابراین، این الگوهای استفاده چیست؟ چند بار در روز باید گلاب را به صورت مالید؟

می توانید گلاب را هر از چند گاهی در طول روز پس از فرو بردن آن در پنبه به صورت، گردن و دکلته بمالید تا پوستتان نرم، تمیز، احیا و شاداب شود.

آقایان می توانند بعد از اصلاح برای جلوگیری از تحریک از گلاب استفاده کنند. می توانید گلاب را به عنوان مقوی بمالید. برای پاک کردن آرایش می توانید از گلاب استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.