پزشکی با سنگ آهن قرمز توانست بیمار اوتیسم خود را درمان کند

هماتیت یا همان سنگ آهن قرمز یک ماده معدنی آهن طبیعی، رایج ترین کانی آهن و پرمصرف ترین منبع آهن است. اغلب به عنوان اکسید آهن قرمز فروخته می شود
اکسید آهن قرمز کاربردهای زیادی دارد، از رنگدانه و رنگ گرفته تا سرامیک. مقاومت در برابر حرارت و خواص ضد خارش آن به این معنی است که اغلب برای روکش ها و آسترها استفاده می شود. هماتیت می تواند به عنوان یک شار در تولید لعاب (در شرایط کاهشی) و به عنوان یک جزء در موانع تشعشع استفاده شود.
هماتیت به طور گسترده در حفاری نفت به عنوان یک عامل وزنی استفاده می شود که بسته به مورد استفاده، مسئول کاهش خیس شدن یا سایش ابزار است.

پگماتیت آفریقایی یک پردازشگر و تامین کننده پیشرو هماتیت  همچنین به عنوان اکسید آهن قرمز شناخته می شود  در میان طیف گسترده ای از مواد معدنی و مواد برای تقریباً هر نیاز پردازشی است.

سنگ

پگماتیت آفریقایی با ترکیب انبوهی از تجربه و فناوری های داخلی، شریک صنعتی ایده آلی است. یکی از جنبه هایی که اغلب در تولید سرامیک ها و لعاب ها نادیده گرفته می شود دمای مورد نیاز برای پختن آنها است. هر راهی برای کاهش دما منجر به صرفه جویی مالی از طریق نیاز به گرمایش کمتر خواهد شد.

شار هر ماده ای است که دمای ذوب یا پخت یک جسم خاص را کاهش می دهد. در اتمسفرهای کاهنده، هماتیت/اکسید آهن قرمز می تواند به عنوان یک شار رفتار کند. این مزیت اضافی تولید مذاب نرم تر در مورد لعاب ها را فراهم می کند.

برعکس، در شرایط اکسید کننده، هماتیت به عنوان یک ضد شار عمل می کند و نیاز به هماتیت (اکسید آهن قرمز) همانند اکثر اکسیدهای آهن دیگر برای انسان سمی نیست. به دلیل موارد استفاده و ماهیت غیر سمی آن، مورد تایید FDA است. تنها نگرانی سلامتی مربوط به تحریک ریه ناشی از هماتیت پودری است که با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی و تهویه مناسب به راحتی برطرف می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.