چمدان سامسونت و ویژگی های هوشمند آن برای اتصال گوشی و ردیابی چمدان

چمدان سامسونت با ویژگی‌های هوشمند و طراحی هوشمند، پاناسونیک Seekit، به طور یکپارچه با طراحی های Samsonite – و مهمتر از آن – در زندگی کاربرانی که در حال حرکت هستند و با فناوری آشنا هستند، مطابقت دارد.

آقای مانیش شارما، رئیس و مدیر عامل پاناسونیک هند و جنوب آسیا، در اظهار نظر در مورد این شراکت، گفت: “ما قویاً معتقدیم که ارتباط با شرکای کلیدی مانند Samsonite نه تنها به ما فرصتی می دهد تا پیشنهادات فناوری نوآورانه را به پایگاه مشتریان بزرگتری ارائه دهیم.

اما همچنین چشم انداز ما از اکوسیستم متصل را از طریق رویکرد راه حل گرا گسترش می دهد. راه حل مبتنی بر اینترنت اشیا در مرکز نوآوری ما در هند توسعه داده شد، که به عنوان یک مرکز نوآوری مرکزی در توسعه راه حل های فناوری پیشرفته و راحت برای مصرف کنندگان ما در سراسر داخلی کار می کند. و بازارهای جهانی.”

چمدان

Samsonite با ردیاب بلوتوث Seekit پاناسونیک دارای حداکثر 14 عملکرد مختلف مبتنی بر بلوتوث 5.0 است. ویژگی های نوآورانه شامل نشانگر جداسازی است تا مصرف کنندگان بدانند چه زمانی چمدان در اطراف است و به محض جدا شدن از آن مطلع می شوند.

با قابلیت ردیابی دو جهته، نه تنها Seekit به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا چمدان‌های خود را پیدا کنند، بلکه تنها با دو بار فشردن دکمه روی ردیاب، به گوشی خود نیز کمک می‌کند.

Proximity Guidance مصرف‌کنندگان را به سمت چمدان‌هایشان راهنمایی می‌کند، در حالی که یافتن چمدان به آنها کمک می‌کند تا با ضربه زدن روی دکمه buzz در برنامه‌شان، چمدان Samsonite خود را به راحتی شناسایی کنند.

دستگاه Seekit همچنین دارای یک دکمه Selfie است که به کاربران اجازه می دهد بهترین عکس های سلفی خود را در هنگام سفر کلیک کنند. علاوه بر این، با سه بار فشار دادن دکمه Seekit، مشتریان می توانند یک هشدار SOS به حداکثر 3 مخاطب با موقعیت GPS خود ارسال کنند.

علاوه بر این، پاناسونیک برای تجربه و پذیرش بهتر مشتری، پشتیبانی زبان درون برنامه‌ای را به زبان‌های ژاپنی، چینی، انگلیسی، کره‌ای ارائه می‌کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.