گرانول پلی اتیلن سبک که قابلیت تبدیل شدن به اسکناس را دارد

از این روش برای تعیین میزان دوده در پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلی بوتیلن استفاده می شود

این روش برای پلاستیک های اصلاح شده با مونو اکریلیک یا سایر مونومرهای قطبی توصیه نمی شود زیرا ممکن است بر روی آزمایش تأثیر بگذارد. این روش را نمی توان برای ترکیبات حاوی رنگ یا پرکننده های غیر فرار غیر از دود استفاده کرد.

گرانول پلی اتیلن سبک یا پلی اتیلن یکی از ساده ترین و ارزان ترین پلیمرها است. پلی اتیلن یک جامد مومی شکل و غیر فعال است. این ماده از پلیمریزاسیون اتیلن به دست می آید و به اختصار PE نامیده می شود.

مولکول اتیلن دارای پیوند دوگانه C=C است که در فرآیند پلیمریزاسیون مضاعف هر دو مونومر شکسته می شوند و در عوض پیوند ساده ای بین اتم های کربن مونومرها ایجاد می شود و محصول حاصل یک ماکرومولکول است.

گرانول

امروزه استفاده از مواد پلی اتیلن (PE) در سیستم های تامین آب تحت فشار و گاز رسانی به طور تصاعدی رشد کرده است.

اگر به مرور زمان شاهد استفاده از فناوری های نوین در مواد اولیه، فرآیند ساخت و روش های اتصال و نصب این نوع لوله ها در صنعت باشیم، طبیعی است که این رشد چشمگیر ادامه یابد.

به منظور دستیابی به هدف فوق – با رویکرد مواد اولیه شاهد تولید انواع پلی اتیلن، نسل سوم این فرآیند رو به رشد مواد PE100 بوده ایم که از سال 1990 در اروپا به عنوان عیار مناسب در صنعت لوله سازی می باشد.

در مقایسه نسل سوم مواد پلی اتیلن (PE100) با نسل دوم (PE80)، نکته مهم طبق تعاریف ISO حداقل مقاومت مورد انتظار در دمای عملیاتی 20 درجه سانتیگراد پس از 50 سال نصب لوله است. انتظار می رود این حداقل مقاومت برای PE100 10 مگاپاسکال و برای PE80 8 مگاپاسکال باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.