گلاب کوه زرد تقلبی در بازار جان هزاران نفر را گرفت

گلاب ارگانیک Saadhia ما از تقطیر با بخار گل ها به دست می آید. این فرآیند شامل قرار دادن آب در یک ظرف و گلبرگ های گل رز در یک محفظه در بالا است.

سپس آب را روی آتش می گذارند تا بجوشد و بخار آن آزاد شود. سپس بخار داغ تا سطح محفظه حاوی گل رز بالا می رود و سپس متراکم می شود و در لوله خنک کننده بازیابی می شود تا به آب تبدیل شود، این بار از خواص گل رز می نوشید.

گلبرگ های رز از تولیدکنندگان محلی می آیند. آنها گلاب کوه زرد را مستقیماً از گیاهان کشت شده بدون کود یا مواد شیمیایی استخراج می کنند.

یک هیدروسل گیاهی که فاقد مواد شیمیایی است و 100% طبیعی است. گلاب یک متحد ایده آل برای آبرسانی به پوست شماست. استفاده از آن به ویژه برای مرطوب کردن و تغذیه صورت و گردن توصیه می شود. اما پس چگونه از گلاب استفاده کنیم؟

گلاب

ویژگی های گلاب:

 • از تقطیر گلبرگ های رز بدست می آید
  رنگ صورتی-بی رنگ
  نرم کننده، ترمیم کننده، پاک کننده، شفابخش و تغذیه کننده
  پوست تحریک شده و ظریف را تسکین و نرم می کند
  منبع ویتامین A، خواص آنتی اکسیدانی
  پوست را عمیقا آبرسانی می کند.

استفاده از آن به صورت صبح و عصر به پوست شما نیز اجازه می دهد تا به خوبی هیدراته شود. گلاب دارای خواص زیادی است، از جمله خواص صاف کردن و احیای پوست.

همچنین چهره ای درخشان را برای صورت شما به ارمغان می آورد که جوان تر به نظر می رسد. این آب با کمی روغن آرگان یا بادام شیرین به یک پاک کننده آرایش عالی تبدیل می شود

گلاب چه فوایدی دارد؟

همانطور که در بالا مشاهده شد، گلاب یک مرطوب کننده عالی است. اما فواید زیادی دارد!

با مالیدن هر روز گلاب به صورت خود به طور موثر با ظاهر چین و چروک مبارزه خواهید کرد. سرشار از آنتی اکسیدان، به کاهش پیری پوست کمک می کند و در عین حال خطوط ریز و چین و چروک را پنهان می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.